• Çarşı mah.Kartal cad. No 48/c KARTAL İSTANBUL
  • info@vizonperde.com

0216 470 59 30 & 0536 796 09 10

KARTAL PERDE

KARTAL PERDE

KARTAL'DA PERDE ÜRETİMİ

Kartal Perde olarak perde üretiminde lider firma olan VİZON PERDE sizlere profesyonel perde hizmeti vermektedir. Kartal da Perde üretimi yapan VİZON PERDE birbirinden farklı çeşit ve kaliteli perdeleriyle sizlerle.

20 yıllık tecrübesinden sonra Vizon Perde olarak sektörde yeni bir çağ başlatan firmamız. Üretimlerini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Müşterilerimiz isterse hayalindeki perde tasarımını bizlere bildiriyor ve biz tasarlıyoruz. İsterlerse de bizim yüzlerce çeşit perdenin bir arada olduğu kataloglarımızdan perde seçimi yapabiliyorlar.

Kartal Perde olarak sizler ile iletişime geçiyor ve kataloglarımızla beraber evinize veya işyerinize kadar geliyoruz. Hem profesyonel olarak perde hizmeti almak hem maliyet açısından sizlere Kartal’da Perde Satış hizmeti sunuyoruz.

Bizim için önemli olan müşteri memnuniyetidir. Bu yüzden her zaman tercih edilen konumda olmaktayız. Kartal da perde üreticisi olarak sektörün lideri olmak bunu gerektirir. Her bütçeye uygun perdelerimiz bulunmaktadır. Sizlerin bulunduğu konuma geliyoruz ve sizlerle beraber perde seçimini belirledikten sonra kısa süre içerisinde perde üretimini gerçekleştirip sizlere kurulumu gerçekleştiriyoruz. İşlerimizde titizliğe önem vermekteyiz. 

Perde seçiminde uzman çalışanlarımız sizlere önemli kriterler konusunda gerekli olan perde ihtiyacınız hakkında da bilgi vermektedir. Perde seçimi bu yüzden önemlidir. Çünkü ortama göre değişmektedir. Güneşi yansıtması, duvarlar ile olan kombinasyonu ve kalitesi bunlar hakkında uzun yıllar tecrübeye sahip olan çalışanlarımızdan gerekli bilgilendirmeyi de alabilirsiniz.

Üretimlerimiz sadece Kartal semtine özgü değildir İstanbul’un her yerine perde üretimi gerçekleştirmekteyiz. Sizde Kartal Perde lider firmasından hizmet almak ve daha fazla detaylı bilgi için iletişime geçiniz. Tel: 0 216 470 59 30 / 0 536 796 09 10