• Modoko Mobilyacılar sit.
  • info@vizonperde.com

0216 470 59 30 +90536 796 09 10

Hakkımızda

Hakkımızda

Hoş geldiniz.

 

Sektörde 20 yıllık iş tecrübesiyle çıktığımız bu yola 2016 yılında yeni markamız olan Vızon Perde Modoko Tasarım olarak yenilikçi vizyonu ile titizliği, dürüstlüğü, güvenilirliği, ekonomikliği ile size hep daha yakınız.

Ev dekorasyonunda çok önemli yer tutmuş olnan Perde ve Duvar kağıdı sektörunde Vizon Perde Modoko siz değerli müşterilerimize yüzlerce tül çeşidi, yüzlerce kumaş çeşidi ve yüzlerce Duvar Kağıdı çeşidinden oluşan 2022 kolleksiyonumuzu ve 2023 kolleksiyonumuzu keyif ve heyecanla sunuyoruz.

Mağazamızda, perde seçiminden perde takımına kadar her aşamada profesyönel bir hizmet sunuyoruz.müşteri memnuniyeti bizim için her zaman önceliktir. Mağazamızda çalışan uzman personelimiz, müşterilerimize ürünler hakkında ayrıntılı bilgi vererek doğru perde seçimine yardımcı olur. Ayrıca, müşterilerimizin evlerinde perde takımı yapmaları içinde profesyönel yardım sağlıyoruz.

Yüzlerce desen ve yüzlerce renk birçok marka Perde Çeşitleri ,Tül Çeşitleri ve Duvar kağıtları çeşitlerini aynı anda her bütçeye uygun fiyatlarla görebilirsiniz

Doğru ürün seçimi, Doğru tasarım, ölçüm, üretim, kurulum, ve küçük ayrıntılar sıklığı tamamlar.

Garanti güvencesi ile sağladığımız müşteri memnuniyeti olmazsa olmazımızdır ve en iyi reklamımız olmuştur.

Mekanınıza değer katmak için yeni perde ve yeni duvar kağıtlarımızı güncel tutarak daha şık mekanlar için çalışıyoruz.

Siz değerli müşterilerimize bizim ile beraber çalışmayı tavsiye eder mutlu alış verişler dileriz.

Tül Perde Çeşitleri, Fon Perde Çeşitleri, Kurvaze Perde Çeşitleri, Balon Perde Çeşitleri, Damask Perde Çeşitleri, Renkli Perde Çeşitleri, Düz Perde Çeşitleri, Desenli Perde Çeşitleri, Kalın Perde Çeşitleri, Kadife Perde Çeşitleri, Mekanik Perde Çeşitleri, Katlamalı Perde Çeşitleri, Screen Stor Çeşitleri, Jaluzi Perde Çeşitleri, Stor Perde Çeşitleri, Dikey Perde Çeşitleri, Motorlu Perde Çeşitleri, Sahne Perde Çeşitleri, Akıllı Perde Çeşitleri, Otomasyonlu Perde Çeşitleri, Kumandalı Perde Çeşitleri, İtalyan Drape Perde Çeşitleri, Klasik Perde Çeşitleri, Modern Perde Çeşitleri, Bebek oda Perde Çeşitleri, Genç Oda Perde Çeşitleri, Salon Perde Çeşitleri, Yatak Oda Perde Çeşitleri, Ofis Perde Çeşitleri, Okul Perde Çeşitleri, Hastahane Perde Çeşitleri, Otel Perde Çeşitleri, Ekonomik Perde Çeşitleri, Keten Perde Çeşitleri, Naturel Perde Çeşitleri, ve daha nice perdeler.

 

Sık çalıştığımız Bazı bölgeler.

Modoko Perdeci
Modokoda Perdeci
Kartal Merkez Perdeci

Atatşehir perdeci
Kadıköy Perdeci
Üsküdar Perdeci
Maltepe Perdeci
Kartal Perdeci
Çekmeköy Peredeci

Beykoz perdeci
19 Mayıs Perdeci 
Acıbadem Perdeci 
Kartal Perde
Maltepe Perde
Bostancı Perde
Küçükyalı Perde
Yakacık Perdeci