• Modoko Mobilyacılar sit.
  • info@vizonperde.com

0216 470 59 30 +90536 796 09 10

PERDE MODELLERİ

PERDE MODELLERİ

Perdenin güvenilir adresi. Vizon Perde Modoko.

VIZON PERDE MODOKO

Ev dekorasyonunun çok önemli aksesuarı olan Perde, ve Duvar Kağıdı sektöründe Vizon Perde Modoko siz değerli müşterilerimize yüzlerce tül çeşidi ve yüzlerce kumaş çeşidi gene yüzlerce duvar Kağıdından oluşan 2023 ve 2024 kolleksiyonumuzu siz değerli müşterilerimize sunarız.

Kolleksiyonumuzda Modern Perde, Luxury, Klasik PerdeÇocuk PerdesiCountry perdeRetro perdeMinimalist Perde gibi aradığınız her tarz ürünü siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

 

Vizon perde olarak kaliteye, vaktinde teslimata, cazip fiyata, çeşitliliğe önem verdik.

Perde sektöründe iyi olabilmenin yolu ekip, iyi bir tasarım ve doğru ürün seçimi yapıldıktan sonra kaliteli  işçilik olmazsa olmazdır.

 

Vizon Perde olarak perde alışverişi için zamanı olmayan müşterilerimize kolaylık olan Mobil Perdeyi kurduk. Mobil Perde Hizmetinden faylanmak isterseniz Telefon ile 08:00 ile 22:00 arsı saatlere randevu almanız yeterli.

 

Mobil Perde aracımız ile adresinize gelip mekana uygun tasarımı katalok ve bizim tecrübemiz ile yaptıktan sonra bahsine karar verdiğimiz perde tül çeşitlerini evinizde veya işinizde bol alternatifli ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. En iyi model en güzel Perde Mobil Aracımızla kapınızda. Mutlaka deneyin memnun kalacaksınız. Mobil servis için fiyat farkı kesinlikle yoktur.

 

Salon Perdesi, Yatak Oda Perdesi, Bebek Oda Perdesi, Çocuk Oda Perdesi, Genç Oda Perdesi, Çalışma Oda Perde, Çatı Perdesi, Tavan Perdesi, Sahne Perdesi, Motorlu Sahne Perdesi, Kumandalı Perdeler, Otomasyonlu Perdeler, Galeri Büyük Pencere Perdeleri, Yüksek Pencere Perdeleri, Ofis Perdesi, Okul Perdesi, Otel Perdesi, Hastahane Perdesi, Kafeterya Perdesi, Restorant PerdesiScreen Perde, Zebra Stor Perde, Süliet Perde, Pilise Perde, Cam Balkon Perdesi, Dikey Perde,İp Perde, Balon Perde, Farbela Perde, Katlamalı Perde, Tül Perde, Fon Perde, Güneşlik Perde, Astarlı Perde, Miflonlu Perde, Kurvaze Perde, Saçaklı Perde, Drape Perde, Dijital Baskılı Perde,Perde modelleri,Perde resimleri,İthal perdeler,Kartal perdeci,Yerli perdeler,

Sık çalıştığımız bazı bölgeler

Modoko Perde
Modokoda Perdeci
Ataşehir Perdeci
Ataşehir perde
Aydınevler Perdeci
Bağlarbaşı Perdeci
Büyükbakkalköy Perdeci
Başıbüyük Perdeci
Çınar Perdeci
Girne Perdeci
Gülensu Perdeci
İdealtepe Perdeci
Zümrütevler Perdeci
Küçükyalı Perdeci
Yenişehir Perdeci
Barbaros Perdeci
Ataşehir Perdeci
Atatürk Perdeci
İnönü Perdeci
Mimar sinan Perdeci
Kartal Duvar Kağıtçı
Atalar Duvar Kağıtçı
Cevizli Duvar Kağıtçı.