• Modoko Mobilyacılar sit.
  • info@vizonperde.com

0216 470 59 30 +90536 796 09 10

Yeni perde kolleksiyonu.

Yeni perde kolleksiyonu.

MODOKO'DA PERDE ÜRETİMİ

Vizon Perde olarak Ataşehir Barbaros mahallesinden sonra Modoko'da sizlere perde hizmeti vermekteyiz.Modoko mobilyacılar sitesinde perde sektöründe uzman firmayız.

 Perde seçimi basite alınabilecek bir husus değildir. Duvarların rengi, odanın güneş alma durumu, odadaki diğer eşyalar ile kombine edilmesi ve fiyatı bu kriterlerin hepsinin bir arada bulunması gerekmektedir. Biz Modoko Perde olarak sizlere bunları sağlıyoruz.

Uzun yılların vermiş olduğu bilgi birikimimizle sizlerleyiz. Vizon Perde üretimlerini kendi bünyesinde gerçekleştirdiğinden ötürü müşterilerin bütçesine uygun olarak perde üretimi yapabilmektedir. Vizon perde olarak müşterilerimizin bulunduğu konuma kendimiz gidiyoruz.

Perde seçimi kısmı genelde iki şekilde oluyor. Müşterilerimiz isterlerse hayal ettiği perde tasarımını bizlere bildiriyor ve bir tasarlıyoruz. İsterlerse de kataloglarımızda bulunan örnek modellerden birini seçebiliyor.

Sizde  Perde üretim firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bizlerle iletişime geçerek randevu alabilirsiniz. Randevu verdiğiniz tarih de çalışanlarımız sizinle irtibata geçerek bulunduğunuz konuma kataloglarımızı getirecektir ve perde hazırlanacak ortama uygun olan perde hakkında sizlere gerekli bilgilendirmeyi de yapacaktır.

Perde model seçimi ve ölçü alımı bittikten sonra kısa süre içerisinde perde üretimini gerçekleştiriyor ve teslimatı yapıyoruz. Sizde Modoko Vizon Perde firması ile çalışmak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı bilgi için bizlere ulaşınız. İrtibat Tel: 0 216 470 59 30 / 0 536 796 09 10

Modoko perde modelleri.