• Modoko Mobilyacılar sit.
  • info@vizonperde.com

0216 470 59 30 +90536 796 09 10

OFİS PERDE ÇEŞİTLERİ

OFİS PERDE ÇEŞİTLERİ

Yüzlerce renk Yüzlerce Desen Tül ve Perdelik ürünlerimizi mütlaka görün.

Evi Gösteren Perdedir.

Ev dekorasyonunun çok önemli aksesuarı olan perde modellerini Vizon Perde siz değerli müşterilerimize Yüzlerce Tül ,Yüzlerce Kumaş ve Ofis perde çeşitlerinden oluşan 2023 yılı perde kolleksiyonumuzu sunarız.

Ofis Perde Çeşitleri için ofisinize uygun modelleri modoko perde mağazamızda görebilirsiniz.

Ofis perde seçimi, iş yerinizin görünümünü, çalışanları, çalışanların konforunu ve üretkenliğini etkileyeceği için önemlidir. Ayrıca,ofisinizin ısı kontrolü ve enerji tasarrufu gibi pratik ihtiyaçlarını da karşılayacak perde seçimi yapmak önemlidir. İşte ofis perde seçiminde dikkat etmeniz gereken bazı faktörler:

1. Işık geçirgenligi: Ofis perdesi seçerken, iş yerinizin ihtitiyacına göre işik geçirgenligini ayarlamalısınız. Örneğin, iş yerinizde çok fazla güneş ışığı varsa, yüksek ışık yüksek ışık geçirgenliği olan bir perde seçerek ofisinizi aydınlık tutabilirsiniz. Ayrıca çok fazla ışık girmesi gerkmeyen toplantı odası veya sunum salonu gibi özel alanlarınız için daha az ışık geçirgenliği olan perdeler tercih edebilirsiniz.

2.Renk ve desen: Ofis perdelerinin rengi ve deseni, iş yerinizin tasarımına uygun olmalıdır. Renk seçimi, iş yerinizin amacına göre ayarlanmalıdır. Örneğin, sakin bir çalışma ortamı için nötr renkler tercih edilirken, canlı renkler ve desenler, örneğin bir reklam ajansında, yaratıcılığı teşvik etmek için kullanılabilir.

3.Malzeme:Ofis perdelerinin malzemesi, ısı kontrolü ve enerji tasarrufu için de önemlidir. Isı yalıtımı sağlayan ve soğuk hava akışını engelleyen kaliteli bir malzeme, ofisinizde rahat bir ortam sağlayabilir.Ayrıca, yangın güvenliği için alev almaz, alev geciktirici özellikli malzemeler tercih edilmelidir.

Kolleksiyonumuzda Modern Perde,Klasik Perde,Çocuk Perdesi,Countriy perde,Retro perde,Minimalist Perde gibi aradığınız her tarz ürün görebilirsiniz hemde çok Cazip Fiyat etiketleri ile siz değerli müşterilerimizi bekliyor.

Perde sektöründe iyi olabilmenin yolu işi bilen ekip ile çalışmaktır. İyibir tasarım ve doğru ürün seçimi yapıldıktan sonra kaliteli  işçilik olmazsa olmazdır.

Mobil Perde Hizmetinden faylanmak isterseniz Telefon ile 08:00 ile 22:00 arsı saatlere randevu almanız yeterli.

Mobil perde Zaman problemi olanlara çok kolaylık sunmak için planlanmıştır. Alo deyin biz gelelim zamanınız size kalsın.

Mobil Perde aracımız ile adresinize gelip mekana uygun tasarımı katalok ve bizim tecrübemiz ile yaptıktan sonra bahsine karar verdiğimiz perde tül çeşitlerini evinizde ,işinizde siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.  Size sadece karar vermek kalıyor.

Mobil hizmet için fiyat ilavesi kesinlikle yoktur. Mobil perde'yi mutlaka deneyin. Perde modelleri, Perde çeşitleri, Perde Perde,Ataşehir perdeci.

Tül perde,Fon perde,Stor perde,Zebra Perde,Blackout perde,Keten perde,Renkli perde,Dekoratif perde,İp perde,İthal perde,Yerli perde,Bursa perde,İpek perde,Tafta perde,Elyaflı perde,Rustikli perde,Rustik perde,Dikey perde,Tül dikey perde,Multi sistem perde,Screen stor perde,
Jaluzi perde,Truwood perde,Motorlu perde,Plise perde,Cam balkon perde,Suliet perde,Magic frame,Capris perde,Katlamalı perde,Sense perde,
Çelik perde,Prinç perde
,Modoko perdeci.
Ev,Ofis perde,Galeria perdesi,Showroom Perdesi,Otel perdesi,Fabrika perdesi,Okul perdesi,Proje perdeleri,Yaşam alanınıza uygun perdeler,Cafe perdesi,Restorand Perdesi,Sahne perdesi,Kumandalı sahne perdesi,

Vizon perde
Modoko perde
Ataşehir perde
Barbaros perde
Atatürk perde